Cele są jak magnes

Jesień pełna wydarzeń!

Jesień‬ będzie należała do tych bardzo aktywnych, co niezmiernie mnie cieszy. Wśród wydarzeń w ramach których będziemy mieli okazję się spotkać w szczególności polecam:

DLA RESTAURATORÓW

 • 19 września – Rentowna Restauracja: Ogólnopolska Konferencja menedżerów restauracji i szefów kuchni
  Temat wystąpienia: Zarządzanie opiniami w restauracji

DLA HOTELARZY

 • 14 – 16 września – VII Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów Hoteli Niezależnych
  Temat wystąpienia: Innowacyjne metody ‪‎pozyskiwania‬ ‪zapytań‬! – czyli jak ‪‎aktywnie‬ ‪‎sprzedawać‬ w sieci internetowej (Media społecznościowe w relacjach B2B jako efektywna forma komunikacji marketingowej z klientami biznesowymi / Platformy monitoringu mediów społecznościowych – czyli o poszukiwaniu, śledzeniu i zaangażowaniu klientów / „Konferencja w social media” – ćwiczenie warsztatowe z zakresu obsługi zapytań w mediach społecznościowych)
 • 27 października – Rentowny Hotel: IV Ogólnopolski Kongres Menedżerów i Właścicieli Hoteli i Obiektów Hotelowych Temat wystąpienia: Marketing Hotelu (Darmowe i niskobudżetowe formy promocji w internecie – krok po kroku! / Marketing Automation i inne nowatorskie triki marketingowe)

DLA BIUR PODRÓŻY (I HOTELARZY ;-))

 • 14 – 16 października – World Travel Show
  Temat wystąpienia: E-marketing dla biur podróży i hoteli (Facebook, Smarketing B2B i B2C)

DLA MARKETINGOWCÓW

 • 12 – 13 października – Agile Marketing. Jak wykorzystać elastyczne podejście do optymalizacji działań marketingowych (Rzeczpospolita Konferencje)
  Temat wystąpienia: Nie planuj skrupulatnie a szybko adaptuj! Mechanizmy usprawniające organizację pracy w Agile Marketingu

Do zobaczenia :-)

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA